2010 Yılından bugüne inşaat sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerimizi POLATAY İNŞAAT adı altında devam ettirme kararı alarak kuruluşumuzu tamamlamış bulunmaktayız. Önceki ortaklık yapımız ile 2010 – 2016 tarihleri arasında Gölcük-Değirmendere-Şirinköy- Yeniköy ve Bahçecik bölgelerinde bir kısmı eş zamanlı yıl içerisinde 2-3 ayrı şantiyede olmak üzere 15 ayrı projede 102 villa ve 141 daireyi tamamlamanın haklı gruru ile bugünlere gelmiş bulunmaktayız.

Ulaşmış olduğumuz başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim anlayışı olmasıdır.Bu anlayış POLATAY İNŞAAT markası altında güçlenerek büyümeye devam edecektir.

VİZYON

Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak,sektöründe öncü,yenilikçi ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

MİSYON

Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimize kalite standartları yüksek müteahhitlik hizmeti vermektir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı yaklaşım sürdürülürken yatırımcılarımıza , taşeron ve tedarikçilerimize,çalışanlarımıza verdiğimiz taahhütlerimizi söz verdiğimiz süre ve kalitede yerine getirmektir.